OĞLAK BURCU ERKEĞİ GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri:
Genel özellikleri arasında ise herhangi bir durumun üzerine, kendilerine olan sınırsız güvenleri ile gitmeleri vardır. Bu nedenle Oğlak erkeğine yaklaşmak biraz zor olur. Bu, neredeyse tüm erkekleri için geçerlidir. Etrafınızda sessiz, sakin, ılımlı ancak bir o kadar da güçlü bir erkek var ise, bu kesinlikle Oğlak burcu erkeğidir. Genel olarak içlerine kapalı görünürler, bu durum ancak kendilerini güvende hissettikleri zaman tersine döner. Sonucunda ise oldukça neşeli ve mutlu bir görüntü çizerler. Her ne kadar "içini" görebildim deseniz de aslında hep kendilerinden bir parçayı saklı tutarlar.

Koruyucu yapıları, doğuştan gelen özellikleridir. Eğer bir derdiniz var ve bir omuza baş koymak istiyorsanız, Oğlak burcu erkeği tam aradığınız bir insandır. Bu, özellikle karşı cins için geçerlidir. Adam gibi adam arıyorsanız buyurun, karşınızda Oğlak! Tam bir baba figürüne sahip olan bu erkek bu yapının, hem olumlu hem de olumsuz özelliklerini taşımaktadır. Tam donanımlı bir otoritenin sahibidir. İnsanlar için karar vermeye o kadar niyetlidir ki, aldıkları kararların insanlar için iyi ya da kötü olduğunu bile düşünemeyebilirler bazen. Bu konuda çok inatçıdır ve aldıkları kararların sorgulanmasına çok kızar.

Birlikte oldukları insanlara "kararları ben veririm" durumunu o kadar iyi aşılamıştır ki, özellikle eşlerinin Oğlak erkeği yanlarında olmadan karar verdiklerini neredeyse hiç göremeyiz. Her alanda başarılı olmak isteyen Oğlak erkeğinin en dikkat ettikleri konular arasında birinci sırayı iş ve para, ikinci sırayı ise aşk hayatı almaktadır. Oğlak erkeğinin bu alanlardaki başarısına ortak olmak istiyorsanız, bu durum ne kadar yakın olduğunuza bağlıdır. Yani uzak iş seyahatleri konusunda sorun çıkarmanızın nedenini pek umursayacak hatta nedenini anlayacak birisi değildir. Unutmayın hayatta en önem verdikleri konuların başında iş ve para yer almaktadır.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı:
Oğlak burcu erkekleri kadınlar konusunda, güvenlerinin suiistimal edilmesinden ve bu konuda yaralanmaktan çok korkar. Aşk konusunda net düşüncelerini direkt olarak aktarmak onlara göre değildir. Bu durumun değişmesi için öncelikle Oğlak, partnerinin aşkına inanmalı ve onu terk etmeyeceğinden emin olmalıdır. Oğlak erkeği ile birlikte olan kadın, ilk başlarda tek taraflı bir ilişki yaşadığını düşünebilir. Oğlak burcu erkeğinin birçok ilişkisi bu durumdan dolayı son bulabilir. Ancak ilk zamanlarda birliktelikleri bitirmemiş ise, zaman ilerledikçe aslında bu durumun sanıldığı gibi olmadığı ortaya çıkar. Aşık oldukları zaman o kişiyi aşırı derece de kıskanabilirler.

Yine de Oğlak erkeğinin aşk konusunda romantik ve sıcakkanlı olduğunu söyleyemeyiz. Hoşlandıkları bir kadını elde etme becerileri çok iyi değildir. Aslında bu konuda tam bir beceriksiz diyebiliriz. Beyaz atlı prens deyimi, çoğu Oğlak burcu erkeği için geçerli değildir. Buna kanıt olarak randevuya geç gelmelerini, özel bir buluşmada almayı unutacakları bir çiçeği gösterebiliriz. Hatta partnerine, arabanın kapısını açmayı dahi akıl edemez. İnce ayrıntılara dikkat etmezler. Yine de tüm bunlara rağmen karşısındaki insana değer vermediğini düşünmek, dünyanın aslında olmadığını düşünmek kadar gereksizdir. Birlikte olduğu insana değer verir ve sonsuza kadar sadık kalır. Bütün burçlar kuşağında gizli ilişkileri neredeyse hiç düşünmeyen erkekler, Oğlak burcu erkekleridir. Yine de istisnai durumlar olabilir, bu da burçlarının diğer özelliklerinden, yükselenleri, doğum haritası, yıldızları, doğum günü özelliklerinden kaynaklanabilir. Hayatlarındaki en önemli noktanın iş olmasından dolayı erken yaşlarda evlilik yapma düşünceleri yoktur.

Oğlak Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri:
Oğlak burcu erkeğinin en önemli fiziksel özellikleri arasında yakışıklı olmaları, uzun boylu ve kuvvetli olmaları vardır. Zaten yakışıklı olan Oğlaklar, bu özelliklerine şık giyimlerini de ekledikleri zaman aslında kadınların aradığı bir tip olduklarını söyleyebiliriz. Genel olarak siyah saçlı olurlar. Yüz hatları da gerçekten güzeldir. Vücutlarında en dikkat çekici nokta ise bacaklarıdır.

Oğlak burcu erkeğinin olumlu özellikleri:
Olumlu özellikleri: Güvenilir olmaları, planlı hareket etmeleri ve disiplinden hiçbir zaman kopmamaları olumlu özellikleri arasındadır. Hırslı olmaları en büyük artıları diyebiliriz.

Oğlak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri:
Olumsuz Özellikleri: Biraz sert olmaları, geleneksel davranmaları ve iyimserlikten uzak yapıları olumsuz özellikleri arasındadır. İnatçıdır ve dediği olsun ister.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri