İKİZLER BURCU KADINI GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri:
İkizler burcu kadını son derece neşeli ve enerji dolu bir kişiliğe sahiptir. Yerinde duramayan, hareketli yapısı ile insanların dikkatini üzerlerine çekmeyi başarır. Birbirinden farklı kişiliğe sahip olmasından dolayı kararsızlık çekebilir. Fikirleri sürekli olarak farklılık gösterir.

İkizler burcu kadını pratik bir zekaya sahiptir. Hızlı düşünebilir ve hızlı harekete geçebilir. Çekici bir kadındır. Özellikle erkekler tarafından çok beğenilir. Ancak şunu belirtmek gerekir, İkizler burcu kadınını çözmenin kolay olduğunu düşünenler, çok fazla yanılıyor demektir. İkizler burcu kadını çözülmesi zor bir kadındır.

İkizler burcu kadını hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak sürekli aktiftir. Sürekli olarak farklı konulara ilgi gösterirler. Acelecidir, sabretmeyi bilmezler. Hareketli yaşamaktan çok hoşlanırlar. Özellikle yolculuk yapmaya bayılırlar.

İkizler burcu kadını her zaman yeni bilgiler edinmekten, yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Bu nedenle oldukça geniş bir arkadaş çevresine sahiptir. Yalnız kalmaktan nefret ederler. Her zaman birileri ile muhabbet etmek ister. Oldukça konuşkan bir yapıya sahiptir. Herkesi de bulundukları ortama sokmazlar, fikir bakımından kendisi ile aynı özelliği taşıyan insanları seçerler. Oldukça meraklıdır ve bu özellikleri asla bitmez.

İkizler burcu kadını hırslı yapıya sahiptir. Bu özelliğinin yanına hırslı olmaları da eklenince, karşısına çıkan her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmesini bilir. Burcunun erkeğine göre daha azimli olduğunu söylemek mümkündür. Konuşmalarının etkileyici olmasından dolayı, insanları kolayca etkileyebilir ve ikna edebilir.

İkizler burcu kadını akıllı ve kültürlüdür. Renkli kişilikleri vardır. Zarif ve zekidir. Herkes tarafından beğenilen ve aranılan bir kadındır. Kültürlü yapısını aslında meraklı olmalarına da bağlamak yanlış olmaz. Sürekli önemli bilgiler edinir, okur ve öğrenir.

İkizler burcu kadını farklılıktan hoşlanır. Bu nedenle aslında aynı anda birden fazla konuya ilgi duyabilir. Değişimden yanadır, geleneklere fazla bağlı değildir. Son derece iyi niyetlidir, kötülük yapmak akıllarının ucundan geçmez. Kendisine vakit ayırmayı sever.

İkizler burcu kadını insanların kendisine ilgi göstermesinden hoşlanır. Ancak insanların onu kısıtlamasından hoşlanmaz. Çünkü özgürlükçü bir yapıya sahiptir. Emir almaktan nefret eder. İkizler kadınından bir şey isteyecek kişi mutlaka rica etmelidir. Aksi halde ters tepki alacaktır.

İkizler kadını hayal kurmayı sever. Hayatlarının her zaman en üst seviyede olması için uğraşırlar. İnsan ilişkilerinde oldukça iyi olduklarını söylesek, yanılmış olmayız. Onu değiştirmek oldukça zordur. Ancak kendisine sunulan fikirleri de dinlemekten yanadır, bu fikirleri kafasında düşünür, hoşuna gidiyorsa uygular.

İkizler burcu kadını para konusunda tutumludur. Fazla para harcamaktan hoşlanmaz. Maddi olarak elinde güç bulunmasını ister. Bunun nedeni ise aslında isteklerine ulaşma yolunda paranın gerçekten en önemli faktör olduğunu bilmeleridir.

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri:
İkizler burcu kadını fiziksel olarak oldukça çekici bir vücuda sahiptir. Genel olarak boyları uzundur. Bedenleri oldukça biçimlidir. Bacakları ve kolları özellikle uzundur. Tenleri biraz kırmızıya kaçar. Saçları kumral ve dalgalıdır. Oldukça iyi gören gözleri, açık kahverengidir. Kıyafet konusunda da oldukça iyi olan İkizler kadını her zaman modayı takip eder ve uyumlu, pahalı markalar giymeyi tercih eder.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri