İKİZLER BURCU ERKEĞİ GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri:
İkizler burcu erkeği denildiğinde, bir bedende çift kişilik, ilk akla gelen olmalıdır. İki kişilikten birincisi; son derece meraklı, son derece zeki, yerinde duramayan ve içi içine sığmayandır. Akla gelebilecek her şey ile yakından ilgilenir. Dışarıdan bakıldığında, o konuda fikri yokmuş gibi görünebilir ancak anlatmaya başladığında herkesi şaşkına çevirebilecek özellikleri vardır. Son derece iyi ve etkili bir konuşma tarzına sahiptir. Konuşarak ikna edemeyeceği kimse yoktur. İnandıkları her şey çok net ortadadır. Ancak bu durum sadece bugün için geçerlidir, yarın fikri, düşünceleri ve inandıkları değişebilir.

İkizler burcu erkeğinin ikinci kişiliğinde ise; son derece içine kapanık, karanlık bir insan, tartışmacı ve son derece duygusal bir kişilik vardır. Tahammül edilmesi zor, kurduğu cümleler ile insanları kıran, hatta delip geçen bir kişiliğe sahiptir. İnsanların kırılıp, kırılmayacağını umursamadan hareket eder. Düşüncesizdir. Sürekli yer değiştirir ve kimseye haber vermez. Hem de arkasında ne gibi yıkımlar bıraktığına bile bakmaz.

İkizler burcu erkeğinin bu kadar karmaşık dünyası vardır. Öyle ki, her şey kısa bir sürede kolaylıkla değişebilir. Ancak her iki kişiliğinde değişmez özellikleri vardır. Hangi kişilik olursa olsun, onları sürekli ve uzun süre bir yerde tutmak imkansızdır. Her zaman hareket halinde olmak ister. Sürekli o daldan, başka bir dala konduklarını belirtmek gerekir.

İkizler burcu erkeği son derece akıllıdır. Bu durum iki kişilik içinde değişmez bir durumdur. Genel olarak kibar ve etkili konuşmacıdır. Zeki yapısı ile pratik çözümler üretmekte onların üstüne yoktur. Kolayca çözümler bulabilir ve uygulamaya koyabilirler. Ancak sürekli olarak fikir değiştirdiğini unutmamak gerekir. Aslında kolayca sıkılması ve bunalması bu konudaki en büyük etkendir.

Değişken bir yapıya sahip olan İkizler burcu erkeğini anlamak oldukça zordur. Çocuksu bir karaktere sahiptir ve bu nedenle sürekli olarak ilgi bekler. İnsanların kendisi ile ilgilenmesine bayılır ve bundan inanılmaz derecede keyif alır. Bu burcun erkeği aklına bir şey koyduysa mutlaka yapar. Kimsede buna engel olamaz. Yine de aldığı çoğu kararı zaten kendisi uygulamaz. Çabalamak ona göre değildir. Hiç bir konuda çabalamasa da, hayatın kendisine güzellikler sunacağını düşünür.

İkizler burcu erkeği çift karakterli olduğu gibi, çift kısmetlidir de. Karşısındaki her insana kolayca uyum sağlar. Diyalog kurma yeteneği her zaman üst düzeydedir. Karşısındaki insanlara sözünü kolaylıkla dinletebilir. İş konusunda sürekli yeni projeler ile dikkat çeker. Bu durumda üretmen olmaktan büyük keyif alırlar. Ancak maddi konularda sürekli değişkenlik gösterdiğini de belirtmek gerekir. Kimi zaman aşırı eli açık, kimi zamanda aşırı derecede tutucu olabilirler. Her iki durumda da, idare etmesini pek fazla beceremezler.

Tüm burçlar arasında, İkizler burcu erkeği en ele avuca sığmaz burçtur. Son derece havai bir kişiliği vardır. Fikirleri sürekli değişim gösterir. Aslında kafalarında sürekli birden fazla konu döner. Bu nedenle bir konuda odaklanmayı başaramazlar. Kimi zaman bu davranışı güvensizlik olarak görülebilir. Sorumluluk, İkizler burcu erkeğine göre değildir. Sorumluluk almaktan kaçan kişilikleri vardır. Kararlarını da daima kısa süreli alırlar. Uzun süreli kararlar almak, onları kısıtlayan bir durumdur.

İkizler burcu erkeği sosyal olarak aşırı derecede aktif olduğundan birçok arkadaşı ve tanıdığı vardır. Dostluğa daima önem verirler. Dostlarını ve arkadaşlarını desteklemek, onlara yardımcı olmak isterler. Aslında herkesin sevdiği bir insan olduklarını belirtmek gerekir. Bu nedenle her ortamda aranılan ve sevilen bir erkektir. Özellikle toplantı ve sohbetlerin neşe kaynağıdır. Espri yeteneklerinin üst düzey olması bu konuda kendilerine daima yardımcı olur.

İkizler burcu erkeği yerleşik ve düzenli bir hayattan zevk almaz. Hâl böyle olunca ev hayatına asla düşkün olmazlar. Sürekli dışarıda olmak ve arkadaşları ile vakit geçirmek isterler. Ev hayatına düşkünlükleri, yaşları ilerlediklerinde tersine döner. Aksi halde genç yaşlarda onları her gün evde bulmak neredeyse imkansız bir durumdur.

İkizler Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri:
İkizler burcu erkeğinin fiziksel olarak dikkat çekici olduğunu öncelikle söylemek gerekir. Dikkat çekici, uzun ve ince yüz yapısına sahiptir. Dudakları dolgun, elmacık kemikleri çıkık ve kemikli bir burun yapısına sahiptir. İkizler burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve zayıf bir vücuda sahip olur. Zayıf olmalarını hızlı metabolizma yapısına borçludurlar.

Omuzları hafif bir şekilde öne eğik durur. İkizler burcu erkeğinin gerçekten değişik bir giyim tarzı olduğunu belirtmek gerekir. Modayı her zaman takip etmek ister. İstediği, gözüne hoş gelen her kıyafeti alırlar. Bu nedenle karışık bir dolaba sahiptir. Ayakkabıya olan merakları çok fazladır.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri