YENGEÇ BURCU ERKEĞİ GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri:
Yengeç burcu erkeği son derece nazik bir kişiliğe sahiptir. İnsanları kırmak ve üzmek istemez. Karşısındaki insana bu konuda çok önem verir. Yalandan nefret eder. Yalan söyleyen insanları da itici ve soğuk bulur. Bir kişinin yalan söylediğini görür veya duyarsa o kişiyi hayatından uzaklaştırmaya çalışır. Her zaman dürüst olmanın önemli olduğuna inanır ve savunur.

Yengeç burcu erkeği her zaman ağır başlı, aşırı davranışları olmayan ve mağrur bir erkektir. Bu tarz davranışları ile insanların dikkatini olumlu anlamda çekmeyi başarırlar. Duygusal yapıları hassas ve kırılgandır. Saygıya ve sevgiye çok önem verirler. İnsanların kendisini sevmesini ve ona saygı duymasını beklerler. Hayatlarındaki vazgeçemeyecekleri en önemli nokta aslında budur.

Yengeç burcu insanı çevresinde bulunan herkese gerekli değeri verir. İnsanlara karşı her zaman yardım sever bir şekilde yaklaşırlar. Karşısındaki insanın zayıf yönünden faydalanmak onlara göre değildir. Onlar tam aksine bu açığı kapatmak için ellerinden geleni yaparlar. Desteği aşırı derecede severler.

Yengeç burcu erkeği aşırı derecede akıllıdır ve pratik bir zekaya sahiptir. Bir konuyu veya durumu kolaylıkla analiz edebilirler. Bulundukları her olayı kolay bir şekilde yorumyıp çözebilme kabiliyetleri vardır. Yengeç burcu erkeğinin iyi bir gözlemci olduğunu belirtmekte fayda var. Yengeç erkeği, hayata duygusal bir bağ ile bağlıdır. Duyguları onlar için çok önemlidir.

Yengeç burcu erkeği, aslında kimi zaman değişkenlik gösteren bir kişiliğe sahiptir. Son derece inançlı ve korucuyudurlar. Duygusal olarak kırıldığında ya da üzgün olduğu her hangi bir durumda tıpkı bir yengeç gibi kabuğuna çekilmeyi tercih eder. İnsanlar onu bu konuda çözemez, zaten bu konuda kendisi bile kendisini çözemez.

Yengeç burcu erkeği neşeli ve keyifli ise son derece hayat dolu bir kişiliğe bürünür. Böyle anlarda her insana huzur ve güven verir. İnsanlar her konuda, her düşüncesini Yengeç burcu erkeğine aktarmak ister. Verdikleri güvenin ne kadar çok olduğunu hayal etmek oldukça zordur. İlk kez bir araya geldiği bir insana bile sonsuz bir güven sunabilir. Aslında Yengeç burcu erkeği her insana kolaylıkla güvenir, bu da karşısına güven verici olarak yansır. Ancak düşünüldüğünde bu erkekte her zaman gizemli bir yön olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Kendisini saklamak gibi bir derdi yoktur ancak karakteri budur.

Yengeç burcu erkeği, tüm burçlar arasında en gönlü zengin kişidir. Yardımsever bir kişiliğe sahip olmasına rağmen, kimi zaman insanlar tarafından bencillik ile suçlanabilir. Aslında bunun nedeni kendisini koruma isteğinden kaynaklanır. Yardımı seviyor olsa da, ilk koşan kişi o olmaz. Böyle olunca da, insanların onu bencillik ile suçlaması doğal bir durumdur.

Yengeç burcu erkeği su ile inanılmaz derecede iç içedir. Su ile ilgilenmek onlar için çok büyük keyif anlamına gelmektedir. Bu nedenle su sporları ile ilgilenen birçok Yengeç burcu erkeği vardır. Su, Yengeç burcu erkelerine huzur verir ve hatta manevi tatmin olarak kullanırlar. Oturup, saatlerce denizi seyretmekten büyük keyif alan Yengeç burcu erkeği vardır.

Yengeç burcu erkeği evine aşırı derecede düşkünlüğü ile öne çıkar. Öyle ki, evine aşırı düşkün burç olarak bilinen Boğa burcunu bile geride bırakabilir. Ailesine çok fazla değer ve önem verir, onlar ile birlikte keyifli vakit geçirmekten hoşlanırlar. Sosyal hayatlarının zayıf olmasına şaşmamalı. Yengeç burcu erkeği için ailesi nasıl önemliyse dostları da o kadar önemlidir. Arkadaşlarını özenle seçer. Herkesle dost olmazlar.

Yengeç Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri:
Yengeç burcu erkeğini fiziksel olarak orta bir boya sahiptir. Genel olarak kumral ya da açık tenlidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Çeneleri belirgin ve dikkat çekici gözleri vardır. Dudak yapılarında ince kıvrımlar vardır. Yengeç burcu erkeğinin saçları gür ve bakımlıdır.

Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda kendisine aşırı derecede kendine güvendiğini söylemek gerekir. Giyim tarzları kendilerine özeldir. Modayı takip etmez ancak kendi modasını kendisi yaratır. Ancak Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda özellikle partnerine danıştığını durumlarda olur.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri