TERAZİ BURCU KADINI GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Terazi Burcu Kadınının Genel Özellikleri:
Terazi burcu kadını güzel, estetik duygusu gelişmiş, yaşama sevinci üst seviyede olan, son derece cazibeli ve uyumlu karakteri ile dikkat çeken kadındır. Hoşsohbet bir karaktere sahip olduğunu söylemek gerekir. Değer verdiği insanların fikirlerini sormaktan hoşlanır. Gerçekten iyi bir huya sahiptir ve güzel olan her şeye değer verir, keyif alırlar.

Terazi burcu kadınının güzellik anlayışı oldukça üst seviyededir. Bu anlayışın sadece kendisine has olduğunu söylemek gerekir. Moda olan davranışları değil, kendine özgü davranışları ve konuşma tarzı ile ön plana çıkarlar. Yapmacık hareketlerden ve davranışlardan hoşlanmazlar.

Terazi burcu kadını için maddiyat, burcunun erkeğine göre daha değerlidir. Maddi güce sahip olmak ister ve bu gücün aslında, düşkünü oldukları güzelliğe ulaşmada yardımcı olacağını iyi bilir. İstedikleri güzelliğe ancak maddi gücü ellerinde bulundurduklarında ulaşabilirler. Bunun haricinde para konusuna fazla önem vermezler.

Terazi kadını her zaman rahat ve keyifli yaşamaktan hoşlanır. Zorluklar, engeller ve kısıtlamalar Terazi burcu kadınına göre değildir. Hazırcı olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Önlerine gelen her şey hazır olmalı, o hiç uğraşmamalıdır. Detaylı ve zor işler ile uğraşmak yerine, estetik yönü ile ilgilenirse daha mutlu olur ve daha verimli işler yapar.

Terazi burcu kadınının neşesi her zaman için üst seviyededir. Etrafına neşe saçar ve insanları eğlendirir. Yine de hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduklarını bilmelisiniz. Son derece duygusal bir karaktere sahiptir. Duygusal olmaları, hayatlarının her alanında kendisini gösterir, değerlendirmeden harekete geçmeye ya da yorumlamaya.

Terazi burcu kadını için önemli olan şey kendisinin bir konu hakkında ne bildiğidir. Bu konuda hislerine gerçekten güvenir ve önem verir. Terazi burcu kadını doğru bildiğini uygulamaktan asla vazgeçmez. Bu konuda kısıtlanmaktan da asla ama asla hoşlanmaz.

Terazi burcu kadını için özgürlük her şeyden önce gelir. Ne olursa olsun asla kısıtlanmaya ve özgürlüğünün elinden alınmasına tahammül edemez. Bu durum hayatının her alanında böyledir. Aşk, aile ve arkadaş. Bu konuda birçok tartışmaya girmeye hazırdır.

Terazi burcu kadını insanlar tarafından kolayca fark edilen bir cazibeye sahiptir. Hatta sahip oldukları cazibe dayanılmaz seviyelere çıkabilir. İnsanların kendisini sevmesini ister ve buna sahip olduğunda kendisi de ona göre davranır.

Terazi burcu kadını sevdiği insanlar için her şeyi yapmaya hazırdır. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. Ancak bu durum kimi zaman haksızlığa uğramalarına neden olabilir. İyiliğe bu kadar istekli olmaları, insanlar tarafından suistimal edilebilir. Bu nedenle dikkatli olmaları gerekir.

Terazi Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri:
Terazi burcu kadını fiziksel olarak gerçekten çekici bir yapıya sahiptir. Saçları yumuşak ve dalgalıdır. Gözleri dikkat çekecek kadar parlak ve ufak burun yapısına sahiptir. Ağız yapısı oldukça biçimli ve genellikle küçüktür. Boyun yapısı ise zarif ve dikkat çekicidir. Kilo sorunu olmayan Terazi burcu kadınlarının yüz hatları genellikle incedir. Terazi kadınları genel olarak orta boyludur. Canlı ten rengine sahiptir. Genel olarak orantılı vücut hatlarına sahiptir. Giyim konusunda oldukça iyi seçimler yapar ve modayı takip ederler.

Terazi Burcu Kadını Aşk:
Terazi burcu kadını, tam anlamıyla romantik ve çapkın bir kadındır. Yalnız olmaktan nefret eden Terazi burcu kadınının hayatında daima bir erkek olur. Sevse de sevmese de. Ancak doğru partneri buldukları zaman gerçekten sadık ve kıskanç olurlar.

Terazi burcu kadınının olumlu özellikleri:
Terazi burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanları entelektüel olması ve uyumlu olmasıdır. Her duruma ve her olaya uyum sağlamasını iyi bilir. Sosyal, realist, nazik ve sevgi doludur. Zarif bir kişiliğe ve görünüme sahiptir. Adaletli ve hırslıdır.

Terazi burcu kadınının olumsuz özellikleri:
Terazi burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; kararsız olması herkes tarafından fark edilen özelliğidir. Sevdikleri zaman kıskanç olabilir. Bağımlılık düşkündür ve tembel bir kişiliğe sahiptir. Zevkine aşırı düşkün olması kimi zaman olumsuzluk olarak gösterilebilir. Eleştiri yanı fazladır.Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri