BOĞA BURCU KADINI GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri:
Boğa burcu kadınının en dikkat çekici özelliği güzel olmasıdır. Onlar tam anlamıyla sevgi için yaratılmış kişilerdir. İçten, sevimli ve yumuşak tavırları vardır. Kendilerine olan güvenleri üst düzeydedir ve bunu genellikle karşısındaki insana hissettirmeyi tercih ederler. Kendilerine olan güvenlerini, karşısındaki insana hissettirirken bunu sert bir biçimde değil, naif bir tarz ile yaparlar.

Boğa burcu kadını konuşma tarzlarını iyi kullanır. Yumuşak ve tane tane konuşur. Konuşma şekilleri ile karşısında bulunan insanları kolaylıkla etkileyebilirler. Genel olarak mantıkları ile hareket ederler. Ne istediğini her zaman bilir ve ona göre davranırlar.

Boğa burcu kadını oldukça kültürlüdür. Entelektüel bir yapıya sahiptir. Çekici olduklarından dolayı her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Kendilerine özgü çekici bir yapıları vardır. Espri yetenekleri üst düzeydir. Şaka yapmasını seven, insanları güldüren kadınlardır. Sert mizaca sahip değillerdir, ancak bu durum kimi zaman farklılık gösterebilir.

Boğa burcu kadını kolay kırılabilir. Bu nedenle Boğa kadınına yaklaşacak kişiler biraz dikkatli olmalıdır. Kimi zaman kaprislidir. Genellikle sessiz bir yapıları vardır. Sakindir ve kavgadan, gürültüden hoşlanmazlar. Her zaman mağrur duruşları vardır. Boğa burcu kadını hırslı yapıya sahiptir. Arzuladıkları her şeye ulaşmakta oldukça iyidirler.

Yenilikten fazla hoşlanmazlar. Alışkanlıkları ile hareket etmekten ve yaşamaktan haz alırlar. Sadık kadındır, kendisi nasılsa karşısındaki insanlarında öyle olmasını ister. Aksi bir tavırdan asla ama asla hoşlanmazlar. Bulundukları her ortamda davranışları ve tavırları ile kolayca dikkatleri üzerine çekerler.

Boğa burcu kadını kıskançtır. Duygusal olarak hassa ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Değer verdikleri insanlar için her şeyi yapmaya hazırdır. Kendisi için değerli olan insanların mutlu olması için elinden geleni yapmaktan çekinmezler.

Boğa burcu kadını dış görünüşleri ile biraz soğuk görünebilir ancak oldukça sıcakkanlı ve samimi bir kişiliğe sahiptir. Onları dış görünüşleri ile yargılamak hiçte doğru olmaz. Yardım etmekten hoşlanır ve merhametlidir.

Boğa burcu kadını arkadaşlarına önem verir. Onlara her zaman değer verir ve dürüst olur. Arkadaşları ile birlikte aktivitede bulunmaktan hoşlanır. Onlarla zamana geçirmek ister. Ancak dostlarından beklenmedik bir sonuç alırsa, bu alanda kırılıp, üzülebilirler. Arkadaşlarını sorgulamaz ya da yargılamazlar. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi bilir, eleştirmezler. Bu tür davranışlarından dolayı aranılan kişilerdir.

Boğa burcu kadını için para çok önemlidir. Maddi olarak güçlü olmaktan hoşlanır. Buna rağmen riskli işlerden uzak durmak ister. Hem hırslı hem de çalışkandır. Riskten uzak dursa da maddi olarak güçlü olmayı başarabilirler.

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri:
Boğa burcu kadınları fiziksel olarak ince ve minyon bir tipe sahiptir. Ancak bu görünüm çoğu Boğa kadını için geçerli değildir. Herkes tarafından dikkat çekecek kadar güzeldirler. Geniş omuzlara sahiptirler ve genellikle omuzlarında gamze bulunur. Kalın boyun bölgesine sahiptirler. Ses tonları çekici, duyarlı ve sıcaktır. Asalet sahibi yürüyüşleri vardır ve aynı zamanda oldukça narin görünümlüdürler. Giyim konusunda ise oldukça iddialıdır. Genellikle spor tarzda giyinirler. Boğa burcu kadınları zarafet sahibi kadınlardır.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri