BALIK BURCU KADINI GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri:
Balık burcu kadını hırslı yapısı ve istediğini elde etmedeki inatçılığı ile dikkat çeken bir kadındır. Bir şeyi elde etmek istiyorsa onu mutlaka elde eder. Oldukça çekici bir tiptir ve herkes tarafından beğenilir. Sempatik sevecen ve iyi huyludur.

Balık burcu kadını son derece duygusal ve romantik bir kişiliğe sahiptir. Hayatının her alanında duyguları ile hareket eder. Evlerine son derece bağlıdır. Evcimen olduklarını söylesek yanılmış olmayız. Özellikle evlerinde olduğu sürece kendilerini mutlu, huzurlu ve rahat hissederler.

Balık burcu kadını sezgisel olarak oldukça güçlüdür ve sezgilerine önem verir ve ona göre hareket eder. Gözlerine güzel gelen her şeye karşı aşırı düşkünlükleri vardır. Her zaman rahat ve konforlu bir yaşam sürdürmek ister. Bu duruma aşırı düşkün olduklarını söylemek gerekir.

Balık burcu kadını toplum ve sosyal çevrede dikkat çekmek ve saygı görmek isteyen bir karaktere sahiptir. Tüm bunlara sahip ise kendisiyle fazlaca gurur duyar ve neşelenirler. İnce bir ruha sahip olduklarını söylemek gerekir ve sanata olan düşkünlükleri her zaman üst düzeydedir.

Balık burcu kadını oldukça kıskanç bir karaktere sahiptir. Hem en iyisine sahip olmak ister, hem de en iyisini yapmak. Bir şeyi istiyorsa mutlaka ulaşır ve bu yolda ellerinden geleni sergilemekten de geri kalmazlar.

Balık burcu kadınları sosyal çevrelerinde çekici ve hoş mizaçları ile dikkat çeken, beğenilen ve aranılan bir kadındır. Oldukça güzel ve zarif kişilikleri olduğunu, duygusal anlamda ise çok derin hislere sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Balık burcu deyince hayal kurmak ilk akla gelecek özelliklerden bir tanesidir. Hal böyle olunca burcun kadını da derin hayal dünyasına sahiptir. Sürekli olarak hayal kurar ve bu hayalin peşinden gitmek ister. Kimi zaman kurdukları hayal imkansız olsa da! İnsanların kurdukları hayal ile dalga geçmesine asla ama asla dayanamazlar.

Balık burcu kadını hızla değişen duygulara sahiptir. Bu özelliği hem aşk, hem de normal ilişkilerde sürekli olarak görülür. Çok mutluyken bir anda üzülebilir. Ancak çoğu insan bunun nedenini öğrenemez, çünkü Balık burcu kadını bunu belli etmemekten yanadır. Her zaman duygularını paylaşacağı insan arar. Balık burcu kadınının ağlamayı sevdiğini söylemek gerekir. Bu durum onlar için rahatlatıcı bir eylemdir.

Balık burcu kadını sanatın hemen her dalına yatkınlık gösterebilir ve bu konuda başarılıda olurlar. Estetik ile ilgili her şey onların ilgi alanlarına girer. Balık burcu kadınının oldukça misafirperver olduğunu söylemek gerekir. Kaliteyi sever ve bu nedenle ağırladıkları kişilere her zaman en iyisini sunmak ister. Bunu yapmaktan da büyük zevk alırlar.

Balık burcu kadını oldukça anlayışlı bir tiptir. Karşısındaki her insanı anlamak ister. Karşılığında çok bir şey istemez, sadece yaptığının kıymetinin bilinmesini arzular. Ancak beklediğini bulamazsa aşırı derecede üzülür.

Balık burcu kadınının iç dünyası oldukça zengindir. Bu nedenle kimi zaman gerçeklerden uzak bir görüntü çizebilir. Yaşananları kendi dünyasında yorumlamaya meraklıdır. Ancak her zaman sevecen ve anlayışlı olduğu unutulmamalıdır.

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri:
Balık burcu kadını fiziksel olarak gerçekten hoş bir görünüme sahiptir. Genellikle saçları kıvırcıktır ancak bazı Balık burcu kadınlarının ise dalgalıdır. Kıvırcık saçın gerçekten yakıştığı kadınlardır. Koyu kumral veya kestane ten rengine sahiptirler. En dikkat çekici olanı ise gözleridir. Bakışları olsun, kirpik yapıları olsun daima dikkat çeker. Balık burcu kadınlarının yüz hatları genellikle topludur. Ancak hatlar o kadar güzel yerine oturmuştur ki pek sorun bulunamaz. Burun yapıları ise genellikle kemerlidir. Fazla uzun boylu değillerdir, orta boylu olduklarını söylemek gerekir. Balık burcu kadınları tam anlamıyla modaevinden fırlamış gibi giyinirler. Antika kıyafetlere düşkünlükleri vardır. Giyim konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri