BALIK BURCU ERKEĞİ GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri:
Balık burcu erkeğini anlatacak en önemli kelime hayalperest olmasıdır. Hayatının her alanında derin hayaller kurar. Kimi zaman gerçek olandan uzaklaşır. Bir diğer dikkat çekici özelliği de duygusal olmasıdır. Balık burcu erkeğinin hayalleri ve duyguları ile yaşadığını söylemek doğru olacaktır. Bu tarz davranışları ile dikkat çeken bir erkektir.

Balık burcu erkeği her zaman nazik ve beyefendi bir erkek izlenimi bırakır. İnsanları kırmak ona göre değildir ancak kimi zaman kendisinden beklenmeyecek kadar kırıcı olabilir. Aslında bu durum yanlış kelimeleri seçerek konuşmasından kaynaklanır. Anlatmak istediğini yanlış kelimeler ile anlatması insanları ister istemez kırmasına neden olur.

Balık burcu erkeği herkese ve her duruma uyum sağlayan bir özelliklere sahiptir. Onun uyumsuz olduğunu söyleyen çoğu insan aslında yanılıyor demektir. Ancak umursamaz olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Bazı durumları umursamıyor olması, kimi zaman kendisi için olumlu etkiler yaratır. İyimser davranışlara sahiptir, içinde kötülük yoktur ve her insan için iyi şeyler ister. Kötü düşüncelere kapılmak ona göre değildir.

Balık burcu erkeği genel olarak düzensiz bir erkektir, ancak bu durum bazı Balık burcu erkeğinde farklılık gösterebilir. Sorumluluk almak ve sorumluluk altına girmek Balık burcu erkeğine göre değildir. Bu durumun kendisini kısıtlayan bir etken olarak görür. Balık burcu erkeği genellikle başına buyruk yaşamak isteyen, dilediği gibi hareket etmek isteyen ve özgürlüğüne düşkün bir erkektir. Kendisini kısıtlayan her şeyden uzak durmaya çalışır. Aksi halde mutsuz bir kişiliğe dönüşebilir

Balık burcu erkeği asla art niyetli davranışlar sergilemez. Yaptıklarının altında başka şeyler aramaz. Yapmacık ve çıkarcı davranmak ona göre değildir. Balık burcu erkeği her insana kolayca güvenebilir. Aslında bu durum zaman zaman kendisine olumsuzluk olarak geri dönebilir. Hem özel hayatında, hem de iş yaşantısında kandırılmasına neden olabilir. Çok hassas bir yapıya sahiptir. Kimi zaman oyunculuk yeteneğini konuşturur.

Balık burcu erkeğinin zaman zaman tembellik gösterdiğini, çok çaba sarf etmediğini söylemek gerekir. Yaptığı ufak işleri kimi zaman abartabilir. Ancak pratik zekası sayesinde, kolayca çözümler üretebilir.

Balık burcu erkeği duygusaldır ve duyguları kolayca etkilenebilir. Romantizmden hoşlanır, romantik bir erkektir. Her zaman anlayışlı davranırlar. Olumsuz davranışlar karşısında zaman zaman parlasa da, anlayışlı olmasından dolayı gereksiz yere konu uzatmazlar. Ancak karşısındaki insanın anlatılanlatı anlamamasından dolayı, beceriksiz olduğunu düşünüp zaman zaman da tepki gösterebilirler. Aslında balık erkeği, insanları olduğu gibi kabul eden bir karaktere sahiptir. Yargılamaktan hoşlanmazlar.

Balık burcu erkeğinin, en az Terazi burcu erkeği kadar sanatsal bir ruha sahip olduğunu söylemek gerekir. Güzel olan her şeye aşırı düşkünlükleri vardır. Gözüne güzel görünen her şeye sahip olmak ister ve verilmesi gereken değeri fazlasıyla verirler. Balık erkeği güzelliğe sahip olmak için fazlasıyla para harcamaktan çekinmez. Rahatına ve konforuna düşkün bir erkektir. Hayata, başarıları ile damga vurmasını bilen bir erkektir.

Balık burcu erkeği sosyal olarak aktif bir yapıya sahiptir. Gezmeyi, eğlenmeyi ve güzel vakit geçirmeyi sever. Daima yeni yerlere gitmek ister. Lüks mekanlarda takılmak onlara göredir. Arkadaş çevresinin çok geniş olduğu söylenemez çünkü herkesi kafası almaz. Herkesle kolay kolay anlaşamaz. Yanlışları sevmez. Sosyal olarak aktif olan Balık burcu erkeği, aynı zamanda ailesine de çok düşkündür. Ev hayatına önem verir. Ailesiyle keyifli vakit geçirmek onu gerçekten mutlu eder. Ancak kavgadan ve tartışmadan hoşlanmazlar.

Balık Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri:
Balık burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği saçlarıdır. Saçları genellikle kıvırcık veya dalgalıdır. Renklerinin ise koyu olduğunu belirtmek gerekir. Ön planda olan gözlere sahiptir. Bakışları ile dikkat çeken tiplerdir. Yüz hatları ise hafif toplu bir şekildedir. Vücutları ne kadar zayıf olursa olsun, yüz hatları daima topludur. Yüz hatlarının gerçekten simetrik olduğunu söylemek gerekir. Ağızı, burnu ve çenesi uyumludur.

Balık burcu erkeği kolaylıkla kilo alabilir ve bu nedenle dikkatli olması gerekir. Moda konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir. İyi giyinmesini bilirler. Ancak önemsiz bir yere giderken rahat giyinmeyi tercih edeler. Ayakkabıya olan düşkünlükleri aşırı derecededir. Giyim konusunda iyi olduklarını belirtmek gerekir.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri