ASLAN BURCU KADINI GENEL BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

Aslan Burcu Kadınının Genel Özellikleri:
Aslan burcu kadını oldukça çekici, tutkulu ve akıllıdır. Kendilerine olan güveni her zaman üst düzeydir. Mizah anlayışı gelişmiştir. Mükemmeliyetçidir ve her şeyin en iyi olsun ister. Son derece gururlu olduklarını da söylemek gerekir. Hiç bir şey gururlarının önüne geçemez. Ateşli bir kadındır ve azim ile donatılmıştır. Tüm bu özellikler Aslan burcu kadınını bize tanıtmak için yeterlidir.

Aslan burcu kadını zor bir kişiliğe sahiptir. İnsanlar kolay kolay ona yaklaşamaz. Aslan kadınının çok kibirli olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Kişiliği oldukça güçlüdür. Her alanda kendisini takdir etmeyi iyi bilirler. Ne istediğinin farkındadır ve isteğine ulaşma yolunda insanları kolayca manipüle edebilirler.

Aslan burcu kadını istediği anda ateşli, ihtiraslı ve gösterişli bir kadın olabilir. Aslan burcu kadını için özellikle fiziksel ilişki çok önemlidir. Zaten bu alanda da oldukça ateşli olduğunu söylemek mümkündür. Gösterişten hoşlanan Aslan burcu kadını karşısına çıkan her fırsatı bu anlamda değerlendirmek ister. Aslan kadını gece hayatını, eğlenceyi sever.

Aslan burcu kadını gece hayatına düşkün olduğu için merkezde olmak isteyen bir kadındır. Etrafındaki insanların kendisine odaklanmasını ister. Erkeklerin onu beğendiğini düşündüğü anda daha fazla havaya girer. Tam da bu anda, ortamın kraliçesi olduğunu, diğer herkesin onun emri altında bulunduğunu düşünecektir.

Aslında, Aslan burcu kadını bu kadar ön plana çıkışını doğallığına borçludur. Yaptıkları her hareket içlerinden gelen bir davranıştır. Yapmacık olmaktan hoşlanmaz, içinden nasıl geliyorsa ona göre davranırlar. Her ortamda bu kadar ön plana çıkan Aslan kadınının sevgilisi varsa, o kişinin gerçekten kıskanç olmaması iyi olacaktır.

Aslan burcu kadını oldukça cesurdur. Dürüst bir yapıya sahiptir ve yalan söylemekten hoşlanmaz. Hatta dürüstlük Aslan kadını için çoğu şeyden daha önemlidir. Karşısında yalan söyleyen bir insan varsa ve o bunu hissederse o kişiden daima uzak durmaya çalışır ve hayatından çıkartır.

Aslan burcu kadını doğal olduğu kadar rol yapmayı da seven bir karaktere sahiptir. Diğer insanlardan farklı olmayı, farklı görünmeyi sever. Aslında insanları kadınlığı ile değil, hoş yaklaşımı ve hoş konuşma tarzı ile etkiler. Aslan kadını her zaman hareketli ve canlı kişiliğe sahiptir. Enerjileri daima üst seviyededir.

Aslan burcu kadını sürekli değişik ortamlarda bulunmak, yeni insanlar ile tanışmak ister. Arkadaşları Aslan burcu kadını için oldukça önemlidir ancak herkesi arkadaşı olarak kabul etmez. Arkadaşlarını özenli bir şekilde seçer. Çünkü iyi niyetli bir kadındır ve bu yaklaşımının kötüye kullanılmasını istemez.

Aslan burcu kadınının özgürlük düşkünü olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Kısıtlanmaktan nefret eder. Çalışmak onlar için oldukça önemlidir. Yaptıkları işi keyif alarak yaparlar ve başarılı olmasını iyi bilirler. Aslan kadını maddi olarak güçlü olmak ister.

Aslan burcu kadını aslında cömert bir kişiliğe sahiptir. Cömert olmalarının yanında savurgan olduklarını da söylemek gerekir. Maddi olarak güçlü olmak istemesine rağmen, bu gücü kolaylıkla süsüne ve giyimine harcayabilir. Mükemmeliyetçi olmasından dolayı her şeyin en iyisi olsun ister.

Aslan burcu kadını ev hayatına, gece hayatına olduğu kadar düşkündür. Evli ve çocuk sahibi olan Aslan kadını, gece hayatından çok çocukları ile vakit geçirmek ister. Ancak emretmeyi seven Aslan burcu kadını bunu sert bir şekilde yapabilir. Disiplinli bir kadındır.

Aslan Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri:
Aslan burcu kadınlarının tıpkı Aslan yelesi gibi gür ve kalın telli saçları vardır. Saçları ve tenleri genellikle açık renklidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler. Gözlerinin oldukça dikkat çekici ve iyi gördüğünü söylemek gerekir. Boyları genellikle ya kısa ya da ortadır. Yemek yemekten büyük zevk alan Aslan burcu kadınlarının bazıları kilolu olabilir. Giyim konusunda ne iyi ne de kötü oldukları söylenemez. Genellikle modayı takip ederler ancak seçimlerinde kimi zaman yanılabilirler. Ama her türlü, insanlar tarafından beğenilen bir fizik yapısına ve giyim tarzına sahip olduklarını söylemek gerekir.

Başlıklar: Günlük Burç Yorumu Burç Genel Özellikleri Burç Erkeği Burç Kadını

Burç Aşk Hayatı Burç İş Hayatı Burç Olumlu Yönleri Burç Olumsuz Yönleri